Чемпіонат України Суперліги Парі-Матч: названі переможці турніру

23/04/2018
Чемпіонат України Суперліги Парі-Матч: названі переможці  турніру

Южненський "Хімік" здобув непросту перемогу в першому матчі бронзової серії чемпіонату України Суперліги Парі-Матч. На своєму майданчику підопічні Віталія Степанівської переграли МБК "Миколаїв – 71:60.

Господарі паркету з перших секунд захопили ініціативу, проте "корабели" не відпускали суперника більше, ніж на 3-4 очка. До великої перерви "хіміки" прийшли з перевагою всього лише в два пункти.
А ось третю 10-хвилинку южненці провели практично ідеально. Головне, що вдалося господарі – ефективно зіграти на своєму щиті, давши супернику провести всього лише три результативні атаки. Лідери "хіміків" В'ячеслав Петров і Сергій Павлов замучили захисників "Миколаїв", дозволивши команді піти у відрив +13.

У заключній чверті господарі досить спокійно відстояли здобуту перевагу, довівши матч до перемоги.

Таким чином, "Хімік" повів в серії до трьох перемог – 1:0. Наступну зустріч команди проведуть в Південному 25 квітня.

БК "Хімік" – МБК "Миколаїв" – 71:60 (17:16, 19:18, 16: 5, 19:21)

БК "Хімік": Петров (20 + 9 підбирань), Павлов (10 + 10 підборів), Сидоров (10 + 8 підбирань), Аріанс (10 + 6 підбирань), Колтер (9 + 8 передач), Мальчевський (9)

МБК "Миколаїв": Носков (15 + 5 підбирань), Кушніров (11 + 7 підбирань), Давидюк (10 + 5 підбирань), Ануфрієв (6), Мусієнко (6), Тонченко (5 + 6 передач)