УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Чемпіонка світу тікає з Росії та планує змінити громадянство

07/05/2018
Чемпіонка світу тікає з Росії та планує змінити громадянство

Євгенія Медведєва вже попрощалась з тренером

Срібний призер Олімпійських ігор-2018, дворазова чемпіонка світу і Європи з фігурного катання 18-річна Євгенія Медведєва днями раніше попрощалась зі своїм тренером Етері Тутберідзе.

За інформацією ЗМІ, російська спортсменка, ймовірно, розпочне співпрацю з відомим канадським фахівцем Брайаном Орсером та змінить громадянство у такому випадку.

Медведєва тренуватиметься з Орсером у Канаді. Це трапиться в червні, коли вона завершить послесезонний відпочинок і виступ в шоу в Японії. Також фігуристка може змінити спортивне громадянство – щоб продовжити свою участь в офіційних міжнародних змаганнях. Мова йде про виступ за збірну Вірменії (батько Медведєвої – вірменин).

Стандартний термін карантину при зміні спортивного громадянства – два роки з останнього виступу (стосовно до Олімпійських ігор – три роки). У Медведєвої ця дата – 23 лютого 2018 року, коли вона виконала довільну програму на Іграх в Пхенчхані.

Таким чином, Медведєва зможе стартувати вже на чемпіонаті світу 2020 року, який пройде 16-22 березня в Монреалі (Канада). Але не можна виключати, що Міжнародний союз ковзанярів, за згодою Федерації фігурного катання на ковзанах Росії, затвердить перехід Медведєвої раніше.

Брайан Орсер – майбутній тренер Медведєвої, відомий по роботі з дворазовим олімпійським чемпіоном Юдзюру Ханю і дворазовим чемпіоном світу Хав'єром Фернандесом.