УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

“Через невдалі стосунки пробувала піти з життя”: Що відомо про фітнес-красуню Бахар Набієву з Дніпра

15/06/2018
“Через невдалі стосунки пробувала піти з життя”: Що відомо про фітнес-красуню Бахар Набієву з Дніпра

Бахар Набієва – найзнаменитіша українська красуня-бодібілдерша, яка відома не тільки в нашій країні, а й далеко за її межами. 

Дівчина уродженка азербайджанського сонячного міста Баку. Батько  дівчини – азербайджанець, а мати – корінна українка. Виросла Бахар в Дніпрі, куди переїхала родина незадовго після її народження. 

Спорт для дівчини, ще зі шкільних років, був на першому місці: в школі вона відвідувала серції баскетболу і бадмінтону, активно приймала участь в життєдіяльності школи. Але навіть тоді вона не знала, що спорт посяде настільки важливе місце в її житті. 

Вперше Бахар прийшла в спортзал в 11 класі. Причиною стало те, що вона страждала занадто сильною худобою і те, що над нею через це насміхались, спонукало її піти в тренажерку і зробити своє тіло рельєфним. Так і сталося, вона отримувала неабияке задоволення від занять, а вже в 2012 році почала активно брати участь в різних фітнес-змаганнях.

За свої 23 роки дівчина встигла добитися головної цілі свого життя – сформувати тіло мрії, що означало переплюнути по габаритах сідниці і бедра таких всесвітньовідомих фітнес-дів, як Граціани Барбози та Еви Андресси. Не повірите, але їй це вдалось! В усіх соцмережах вона має велику популярність, також титулована званням «Міс стальні сідниці».

Проте її популярність має свої темні сторони, однією з яких є те, що її усіляко обвинувачують в тому, що її форми стали такими завдяки прийманню анаболіків, але всі такі заяви дівчина спростовує. 

2016 рік можна віднести до піку її популярності: дівчина виклала відео в соцмережу, де вона роздягалась на камеру, що викликало величезний скандал. Проте сама Бахар каже, що всі інтимні місця вона прикривала руками і їй немає чого соромитися.

Через великий тиск з боку публіки в кінці того ж самого року, Бахар впала в депресію і пробувала покінчити життя самогубством, проте її вчасно госпіталізували. Коли її запитали, що послужило причиною такого дурного вчинку, вона сказала, що все через важкі особисті стосунки, але більш конкретнішої відповіді від неї не добилися. 

Дивно, адже в такої красуні сотні шанувальників, серед яких знаменитий репер 50 Cent, який активно слідкує за її Інстаграмом.

Пройшов час, зараз дівчина почуває себе прекрасно і по постах в соцмережах можна зрозуміти, що тепер вона знову в пошуках своєї другої половинки. Поряд з собою хоче бачити сильного та підтягнутого мужчину. 

Бахар всі сили покладає на розвиток свого ютуб каналу, де постить відео своїх персональних тренувань. На її сторінці в Інстаграм більш ніж 1,7 млн підписників, і це число з кожним днем зростає.