Чергова трагедія: молодий футболіст помер за моторошних обставин

16/03/2018

Не стало Адріана Ліллебека Овліена

20-річний опорний півзахисник клубу Конгсвінгер Адріан Ліллебек Овліен помер сьогодні вночі в лікарні.

Причиною смерті стала гостра інфекція. У повідомленні на офіційному сайті клуб попросив не турбувати гравців і тренерів у цей важкий момент для команди.

Конгсвінгер – футбольний клуб з однойменного міста в Норвегії. Клуб грає в другому по силі норвезькому дивізіоні.

Овліен зіграв 47 матчів за молодіжні збірні Норвегії різних віків, будучи капітаном.

Нагадаємо, 11 березня відбувся матч 28-го туру італійської Серії А, в якому Фіорентина на "Артеміо Франкі" приймала Беневенто.

На 13-й хвилині матчу поєдинок був припинений і вболівальники зробили перфоманс на честь 31-річного капітана команди Давіде Асторі. Фанати продемонстрували клубними кольорами ім'я футболіста і цифру "13", під якою він грав. Весь стадіон, у тому числі футболісти і судді аплодували Давіде Асторі!

Матч, який пройшов під акомпанемент дощу, Фіорентина виграла з рахунком 1:0 завдяки голу 26-річного бразильського центрального захисника Вітора Уго на 25-й хвилині. Святкуючи забитий м'яч, Уго віддав честь зображенню Асторі на футболці, яку показав один із тренерів "фіалок".