“Черкаський Дніпро” зіграв унічию товариський матч проти “Арсенала”

21/01/2018

У Щасливому на УТБ «Арсенал» відбувся товариський матч ФК «Арсенал» – «Черкаський Дніпро», інформує прес-служба “Арсеналу”.

Команди зіграли 3 тайми по 30 хвилин. Зустріч закінчилася з рахунком – 1:1. За «канонірів» відзначився Насімі, гол у відповідь забив «дніпрянин» Роман Лактіонов. Склади команд: ФК «Арсенал»: 1 тайм: Іванов, Деркач, Доценко, Насімі, ФНП, Ібадов, ФНП, Матвєєв, Черненко, ФНП, ФНП. 2 тайм: ФНП, Зозуля, Даценко, ФНП, Майданевич, Домбровський, ФНП, Матвєєв, ФНП, Єрмаченко, Батальський. 3 тайм: Сітало, Шевченко, Мазур, ФНП, Дмитренко, Трубочкін, Семенюк, Старгородський, Бушман, Семчук, ФНП. Головний тренер: Сергій Літовченко. ФК «Черкаський Дніпро»: Будюк (Панченко – Марченко), Тарасенко (Бурлін – ФНП), Кошелюк (Шурубура – Захаревич), ФНП, Смірнов (ФНП – Цокало), Резесідзе (Проневич), Сторчоус (ФНП – Ічанський), Бойко (ФНП – ФНП), Чорний (Кошадзе), Качур (Локтіонов – Тенжицький), Крамар (Передерій – ФНП) Головний тренер: Ігор Столовицький