Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Чи допомагають пластирі для схуднення?

23/08/2015
Чи допомагають пластирі для схуднення?

A young woman measuring her waist, focus on her belly

Думка про те, як поліпшити свій вигляд, стати стрункішою і сексуальнішою не покидає жінку ні на хвилину. Вона може користуватися величезним успіхом у чоловічої половини населення, мати карколомну фігуру, довгі ноги і прекрасну груди, і все одно черв'ячок сумніву буде підточувати десь у глибині душі: а чи є межа її досконалості? І тоді в хід йдуть всілякі засоби, які, якщо вірити виробникам, можуть з будь-якої поганулі зробити за один день прекрасну королеву. У цій статті Корупція.Інфо з посиланням на жіночий сайт JustLady розповість про пластирах для схуднення, їх властивості та ефективності.

Як працює пластир для схуднення?

Пластир для схуднення має дуже простий принцип дії. Активні речовини, що містяться в них, через шкірний покрив проникають в глибші шари жирових відкладень і спалюють їх. При цьому вони активізують обмінні та відновлювальні процеси в епідермісі, благотворно впливають на роботу лімфатичної системи. З вашого організму виводяться токсини і шлаки, з поверхні шкіри зникає "апельсинова кірка".

До того ж, такий метод корекції фігури дуже зручний для постійно зайнятих роботою чи навчанням сучасних жінок:

• Чи не порушує звичного способу життя. З пластиром ви можете приймати ванну і душ, активно займатися спортом, плавати в басейні і надягати обтягуючі білизну. Пластир для схуднення абсолютно не помітні на шкірі і не доставляють незручностей господарці.

• Простий в застосуванні. Не потребує спеціальних умов для застосування, не дратує слизову оболонку шлунка (на відміну від таблеток). Пластир має спрямовану дію на конкретну ділянку тіла, яку ви визначаєте самі.

• Точне дозування активних речовин. Передозування в цьому випадку неможлива. Активні речовини через верхній шкірний покрив потрапляють в міжклітинну рідину, а потім надходять безпосередньо в жирові клітини. Постійне носіння пластиру робить цей процес безперервним, а точне дотримання інструкції по застосуванню забезпечує потрібну концентрацію активних речовин в організмі.