УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Чоловіки, якщо ви побачили ці дві ямочки на поясниці у жінки – відразу роздягайте її!

03/09/2016
Чоловіки, якщо ви побачили ці дві ямочки на поясниці у жінки – відразу роздягайте її!

Як стверджують фахівці з жіночої краси, ці милі впадинки надають своїй власниці + 20% сексуальності! А медики кажуть, що вони – ще й показник відмінного здоров'я!

Цю анатомічну подробиця, що носить ще ім'я "ямочки Венери" давно примітили художники. Такі пікантні поглиблення в нижній частині жіночої спини ми бачимо на картинах майстрів ще з XV століття. Скульптори епохи Відродження теж старанно передавали ці ямочки в своїх творах.
30552e5d40c5c4009ea7a5157c7949c9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У минулі століття медики ретельно вивчали розташування даних ямочок у вагітних жінок, оскільки воно дозволяло судити про форму і ширині тазових кісток і робити прогноз перебігу майбутніх пологів. Сьогодні ж їх розглядають швидше як естетичну рису: кому-то ці впадинки до душі, а деякі зараховують їх до недоліків …

Сьогоднішні дані про фізіологію підказують, що ці милі ямочки підкреслюють гарний розвиток і міцне здоров'я своїх власниць. Вони говорять про те, що маса тіла і м'язовий розвиток в нормі, а також у наявності відмінне кровообіг!

Окремі дослідники стверджують також, що дівчата з ямочками більш сексуальні не тільки зовні, вони легко збуджуються і досягають оргазму. Роди у них також бувають легкими, а діти – здоровими.

А як вам такі впадинки на спині? Здаються вони симпатичними і еротичними?
1461857145158539414

thumb-600x315-3-1