УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Чому Абрамович хоче продати клуб “Челсі”?

01/06/2018
Чому Абрамович хоче продати клуб “Челсі”?

Абрамович придбав громадянство Ізраїлю, яке дозволить йому перебувати на території Англії без наявності візи. Однак в цьому випадку мільярдерові не можна буде займатися в Британії підприємництвом.

Російський власник англійського футбольного клубу «Челсі» Роман Абрамович відкликав свою заяву на отримання британської візи, про що повідомляють місцеві ЗМІ. Бізнесмен придбав громадянство Ізраїлю, яке дозволить йому перебувати на території Англії без наявності візи. Однак в цьому випадку мільярдерові не можна буде займатися в Британії підприємництвом, що призведе до труднощів у фінансовій підтримці «Челсі». Повідомляється, що Абрамович готовий продати клуб за € 1,2 млрд.

Російський мільярдер Роман Абрамович, який володіє англійським футбольним клубом «Челсі» і до недавнього часу вкладав величезні гроші в реконструкцію стадіону «Стемфорд Брідж», відмовився від спроб отримати британську візу. Підприємець вже відкликав відповідну заяву.

Про це повідомив англійський таблоїд The ​​Sun з посиланням на свої джерела з оточення бізнесмена. За інформацією видання, причиною такого несподіваного повороту подій стало те, що мільярдерові вдалося отримати громадянство Ізраїлю.

Цей паспорт дозволить Абрамовичу перебувати в Великобританії протягом шести місяців без отримання візи.

Втім, це лише часткове вирішення проблеми. Через відсутність візи мільярдерові не буде дозволено працювати на території Англії – в тому числі займатися підприємництвом.

Це обіцяє не райдужні перспективи «Челсі», який після приходу Абрамовича і його значної фінансової підтримки п'ять разів завоював золоті медалі чемпіонату Англії, стільки ж раз взяв Кубок країни, а також одного разу переміг в Лізі Європи і в найпрестижнішому клубному турнірі Старого Світу – лізі чемпіонів.

Незабаром після виникнення проблем з отриманням візи у Абрамовича «Челсі» оголосив про замороження робіт по реконструкції стадіону, в яку планувалося вкласти близько € 570 млн.

«Подальших підготовчих проектних робіт не буде. Клуб не встановив тимчасові рамки для перегляду даного рішення », – йдеться в заяві клубу на офіційному сайті« аристократів ».

Причиною для такого рішення офіційно був названий «несприятливий інвестиційний клімат».

Нагадаємо, раніше Абрамович намагався отримати британську інвестиційну візу, яка видається тільки тим іноземним громадянам, які інвестують в англійську економіку більш £ 2 млн (це близько $ 2,66 млн).

Власники такої візи мають право проживати в країні протягом шести місяців, а також займатися роботою і підприємництвом. Проте 20 травня стало відомо, що британська влада відмовилась продовжити Абрамовичу дозвіл на перебування на території Англії.

За повідомленнями Daily Telegraph, бізнесменові не відмовили в візі остаточно – проблема лише в тому, що процес її отримання дещо затягнувся через те, що британська влада хочуть знати, яким чином Абрамович заробив свої статки.

Однак мільярдер, судячи з усього, не збирається звітувати перед англійцями. 28 травня він приземлився в аеропорту Тель-Авіва і прямо там отримав спеціальне посвідчення особи жителя Ізраїлю, яким буде користуватися до тих пір, поки не набуде повноцінне громадянство близькосхідної держави.

За повідомленнями місцевих видань, Абрамович стане найбагатшою людиною в країні. Вже висловлюються припущення про те, що бізнесмен буде проживати в особняку одного з престижних районів Тель-Авіва, який він придбав за $ 28 млн у відомої актриси Галь Гадот.

А що ж з «Челсі»? Якщо росіянин так і не отримає повноцінний доступ до Британії, він вже не зможе підтримувати «синіх» так активно, як раніше.

Раніше через проблеми з візою Абрамовичу навіть не вдалося відвідати фінал Кубка Англії, в якому «аристократи» здолали «Манчестер Юнайтед» (1: 0).

У зв'язку з такими труднощами вже пішли чутки про те, що мільярдер збирається продати «Челсі». За інформацією The Times, бізнесмен планує виручити від угоди не менше € 1,2 млрд, щоб повністю окупити свої витрати на команду.

Відзначається, що за 15 років володіння клубом російський підприємець витратив близько € 1,14 млрд на потреби «синіх», якщо не брати до уваги витрат на саме придбання клубу в розмірі € 160 млн.