Звичка гризти нігті виникає у дітей приблизно у віці 4 років. Що лежить в її основі, дослідники до кінця не з'ясували. Одні фахівці розцінюють це явище як реакцію на стрес, інші впевнені, що це ознака проблем з психікою, а треті стверджують, що ця звичка передається у спадок. Передає Корупція.Спорт
Як би там не було, від згубної тяги постійно тримати в роті руки потрібно негайно позбавлятися. 9 наслідків звички гризти нігті, які змусять задуматися будь-якого.
1. Під нігтями знаходиться цілий розсадник всіляких бактерій і грибків. Наступного разу, піднісши руки до рота, уяви, як ця весела братія переселяється в твій організм.
2. Крім бактерій і грибків, під нігтями можуть перебувати і яйця глистів …
3. Під час кусання нігтьової пластини ти можеш пошкодити зубну емаль. Є навіть випадок зміщення щелепи.
4. Кусаючи нігті, ти можеш поранити ясна і слизову оболонку рота і тут же інфікувати ранку. Стафілококи з-під нігтів попрацюють над розвитком стоматиту у роті.
5. Інформація для дам: гризти покриті лаком нігті шкідливо подвійно. Більшість лаків містить формальдегід – отруйна речовина, яким обробляють трупи в морзі. Бр-р-р …
6. В результаті обкушування нігтів руйнується нігтьове ложе. Ніготь згодом необоротно коротшає і може перетворитися в "пеньок".
7. В куточках нігтів утворюються синці, які тут же атакують бактерії.
8. Психологічний розлад, який спричиняє кусання нігтів, може навіть погіршитися, якщо продовжувати гризти нігті.
9. І останнє: ти не зможеш успішно грати в покер! Звичка видасть тебе з головою.
Позбутися від звички обкушувати нігті досить складно. Головне – зрозуміти для себе, що це негігієнічно і некрасиво, а далі почати усвідомлено боротися.