УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Чому тренер упевнений, що Макгрегор легко переможе Фергюсона?

12/10/2017
Чому тренер упевнений, що Макгрегор легко переможе Фергюсона?

Президент UFC Дана Уайт організовує бій Конора Макгрегора і Тоні Фергюсона

Тренер чемпіона UFC у легкій вазі Конора Макгрегора (21-3) Оуен Родді прокоментував можливий бій з Тоні Фергюсоном (23-3).
"Тоні Фергюсон хороший, це очевидно. Він би не став "тимчасовим" чемпіоном, якби був поганий. У нього нетрадиційний стиль, він неортодоксальний, але, чесно кажучи, Конор для нього працює занадто чисто. Якщо Фергюсон спробує конкурувати в стійці, Конор швидко погасив йому світло.

Так, Тоні крутий. Він сильний і стійкий, так що, ймовірно, витримає пару ударів. Але Конор буде діяти занадто чисто і технічно і, врешті-решт, візьме верх, при цьому сам залишившись неушкодженим. Це напевно буде захоплюючий бій, тому що Фергюсон вийде битися і буде діяти агресивно. Він завжди налаштований завершити поєдинок достроково. Але я ні секунди не сумніваюся, що якщо він спробує конкурувати з Конором в стійці, світло у нього згасне дуже швидко", – заявив Родді.


Нагадаємо, на UFC 216 Тоні Фергюсон здобув дострокову перемогу над Кевіном Ліі завоював вакантний титул "тимчасового" чемпіона в легкій вазі.