“Чотири голи за 11 хвилин!”: Стала відома доля збірної України на ЄВРО

27/07/2018

Українська збірна з рахунком 0:5 поступилася португальським одноліткам

Юніорська збірна України з футболу (гравці до 19 років) завершила свої виступи у фінальній частині Євро-2018, який проходить у Фінляндії. У півфіналі українські юніори зазнали розгромної поразки від Португалії з рахунком 0:5.

Вже на 2-й хвилині рахунок був відкритий – Педро Корреа забив після навісу з лівого флангу від Жоау Невеша Філіпе. У період з 19-ї по 30-ту хвилини португальці забили ще чотири голи.

З рахунком 5:0 матч так і завершився.

Євро-2018 (U-19) 1/2 фіналу

Україна U-19 – Португалія U-19 – 0:5

Голи: 0:1 – 2 Педро, 0:2 – 19 Жоау Філіпе, 0:3 – 21 Жоау Філіпе, 0:4 -28 Франсиску Трінкан, 0:5 – 30 Франсиску Трінкан.

Україна U-19 – Кучерук, Бондар, Попов, Конопля (Сафронов, 34), Миколенко, Дришлюк, Корнієнко, Булеца, Хахльов, Цитаїшвили, Супряга (Кулаков, 12).

Юніорська збірна України з 7 очками перемогла в групі, де виступала разом з командами Англії, Франції та Туреччини.

Підопічні Олександра Петракова посіли перше місце у своєму квартеті і вийшли у півфінал. Крім того, українська збірна здобула право виступити на чемпіонаті світу серед 20-річних, який наступного року прийматиме Польща.