ЧС-2018: Хорвати програли Франції, дізнайтесь з яким рахунком

15/07/2018
ЧС-2018: Хорвати програли  Франції, дізнайтесь з яким рахунком

ЧС 2018 завершився тріумфальною перемогою Франції

Франція – чемпіон світу! Завершився кращий мундіаль в історії! Хорвати програли в фіналі з рахунком 4:2.

У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукич забив у гол у власні ворота. Трохи пізніше Іван Перешіч зрівняв рахунок. На 38 хвилині французи знову вийшли вперед.
Однак через гру рукою того ж Перішіча головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота хорватів. 11-метровий удар без проблем реалізував Антуан Грізманн.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поля Погба і Киліана Мбаппе. Хорвати відіграли один м'яч. Маріо Манджукич скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди м'ячів не забивали.

Хорватам ж дістаються срібні медалі світової першості. Для них це найкраще досягнення в історії.

Чемпіонат світу.

Фінал.

Франція – Хорватія – 4: 2.

Голи: Манджукич (18 ', 1: 0, автогол), Перішич (28', 1: 1), Грізманн (38 ', 2: 1, пенальті), Погба (59', 3: 1), Мбаппе (65 ' , 4: 1), Манджукич (69 '. 4: 2).