УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

ЧС-2018: Розклад на 20 червня. Прогнози експертів

20/06/2018
ЧС-2018: Розклад на 20 червня. Прогнози експертів

Анонсуємо три поєдинки сьомого ігрового дня головного футбольного турніру чотириріччя

Група В

15.00. Португалія – ​​Марокко

(Пряма трансляція на телеканалі Інтер)

Після результативної нічиєї з Іспанією команда Португалії може бути задоволена собою. Напевно Роналду і Ко не захочуть зупинятися і спробують забити в ворота Марокко якомога більше. Тим більше, в суперечці за перше місце в групі саме різниця м'ячів може стати ключовим фактором.

Фернанду Сантуш не має кадрових проблем, а ось Ерве Ренар не зможе розраховувати на нордін амрабат. Що стосується особистих зустрічей двох збірних, то єдиний поєдинок на ЧС -1986 виграли марокканці.

Група А

18.00. Уругвай – Саудівська Аравія

(Пряма трансляція на телеканалі Інтер)

Після того, як Росія не залишила шансів Єгипту, Уругвай не має права на помилку. Більш того, підопічним Оскара Табареса потрібно зосередитися на результативності, щоб наздогнати господарів турніру за різницею м'ячів. В іншому випадку в третьому турі південноамериканцям для першого місця в групі потрібна буде лише перемога.

Команди підходять до поєдинку без кадрових проблем. Що стосується очних зустрічей, то Уругвай поки що не обігравав Саудівську Аравію. У попередніх двох матчах фіксувалася нічия і перемога зелених.

Букмекери бачать небесно-блакитних явними фаворитами. Коефіцієнт на перемогу підопічних Табареса – 1,23, на нічию – 7,2, на успіх арабів – 17.

Група В

21.00. Іран – Іспанія

(Пряма трансляція на телеканалі Інтер)

Іспанці напевно засмучені упущеною перемогою над Португалією. Більш того, на момент початку зустрічі вони будуть знати результат паралельного матчу. Підопічні Фернандо Йерро зроблять все, щоб виграти, тоді як Іран зосередиться на захисті своїх воріт. 

Перешкодити Карлош Кейрушу здійснити свої задуми можуть кадрові проблеми – не зіграють Аліреза Аліреза Джаханбахш і Рузбех Чешме. Іран спробує здивувати Іспанію, так як раніше збірні між собою не зустрічалися.

Якщо Фурія Роха не переможе, це буде сенсація. Коефіцієнт на успіх Іспанії всього-то 1,26. На нічию дають 6,75, а на вікторію Ірану – 14,5.