УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

ЧС-2018 в Росії: ще одна країна закликала до бойкоту

16/03/2018
ЧС-2018 в Росії: ще одна країна закликала до бойкоту

Сирійці звернулися до Великої Британії, Німеччини, США і Франції

Багаточисельні сирійські організації звернулися до країн світу розглянути питання бойкоту чемпіонату світу-2018 в Росії. Звернення автори адресували владі Великої Британії, Німеччини, США і Франції.

"Спочатку повинна бути припинена облога Східної Гути", – відзначають сирійські правозахисники.

З 2013 року майже 400 тисяч жителів Східної Гути знаходяться в облозі. У них обмежений доступ до продовольства, питної води, медикаментів і електрики.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей під час виступу перед депутатами парламенту прокоментувала висловлювання глави МЗС Бориса Джонсона країни з приводу чемпіонату світу-2018 в Росії. Напередодні, 6 березня, британський міністр закордонних справ сказав, що збірна Англії може відмовитися від поїздки на світову першість з-за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля.

"Глава МЗС говорив учора про те, що в залежності від результатів розслідування атаки на двох осіб в Солсбері, можливо, уряду буде доцільно подивитися, чи потрібно міністрам та іншим делегатам на чемпіонаті в Росії".

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив, що збірна Англії може відмовитись від участі у чемпіонаті світу з футболу, якщо буде доведений зв'язок між Росією та отруєнням російського шпигуна Сергія Скрипаля у місті Солсбері.

За інформацією Business Insider, голова МЗС Сполученого Королівства висловив сумніви у тому, що футбольна команда зможе грати на полях Росії, якщо президент цієї країни Володимир Путін причетний до отруєння Скрипаля.

Співробітники поліції підозрюють, що отруйна речовина було фентанілом, але ця інформація офіційно не підтверджена.

Раніше голова МЗС Великої Британії Борис Джонсон заявив, що зараз вказувати пальцем на підозрюваних не буде. Але, звертаючись до урядів усіх країн світу, він застеріг їх від спроб віднімати життя у безневинних людей на території Великобританії і попередив, що такі спроби не залишаться безкарними.

Скрипаль – Російський військовий розвідник, колишній полковник запасу Збройних Сил Російської Федерації, який в 2006 році був засуджений в Росії за державну зраду у формі шпигунства на користь спецслужб Великобританії, народився в 1951 році. Він служив в ГРУ, у 1999 році пішов у відставку в званні полковника. До 2003 року працював в управлінні справами МЗС Росії, потім став приватним підприємцем і почав займатися власним бізнесом.

Нагадаємо, чемпіонат світу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Матчі світової першості будуть зіграні на 12 стадіонах в 11 містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі, Казані, Калінінграді, Волгограді, Нижньому Новгороді і Єкатеринбурзі.