ЧС-2018: Визначився суперник Росії в чвертьфіналі

02/07/2018

Збірна Хорватії зіграє в 1/4 фіналу чемпіонату світу проти збірної Росії

1 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Нижньому Новгороді зустрілися збірні Хорватії та Данії.

Вже на 1-й хвилині зустрічі захисник Гаддерсфілда Матіас Йергенсен вивів датчан вперед. Але на 4-й хвилині форвард Ювентуса Маріо Манджукич зрівняв рахунок.

ПОПУЛЯРНЕ: ЧС-2018 без Мессі: Футболіст терміново покинув Росію

Після таких швидких голів здавалося забиті м'ячі ще будуть, але команди зіграли 90 хвилин на рахунок 1: 1.

В овертаймі на 116-й хвилині Хорватія повинна була вигризати перемогу. Форвард Айнтрахта Ребич тікав на побачення з порожніми воротами, але його ззаду зніс автор першого гола в матчі Йергенсен. Пенальті не реалізував півзахисник Реала Лука Модріч після того як прекрасний сейв зробив голкіпер Лестера Каспер Шмейхель!

Модріч виправився в серії післяматчевих пенальті і все ж забив Шмейхелю, як і Крамаріч, і Ракітіч. Чи не забили одинадцятиметрових за балканців Бадель і Піваріч. За датчан точно пробили Кьяер і Крон-Делі, а не забили Еріксен, Шене і Йоргенсен. В результаті Хорватія виграла післяматчеву лотерею з рахунком 3: 2!

В 1/4 фіналу Хорватія зіграє з Росією, яка перемогла по пенальті Іспанії (1: 1, 4: 3 по пенальті).

Уругвай переміг Португалію

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Сочі зустрілися збірні Уругваю і Португалії.

Першими рахунок у матчі відкрили уругвайці завдяки чудовому голу Едінсон Кавані, який прекрасно зіграв на другому поверсі після блискучої передачі Луїса Суареса. Перший тайм виграли уругвайці з рахунком 1: 0.

У дебюті другої половини зустрічі португальці відігралися. Після подачі кутового, Пепе вколотив м'яч головою у ворота суперників і вирівняв становище на 55-й хвилині.

Але вже на 62-й хвилині Кавані оформив дубль, забивши ще один красивий м'яч!

Матч так і завершився перемогою Уругваю з рахунком 2: 1

Як повідомляв портал Знай.Спорт, в матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4: 3).