УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

ЧС-2018: збірна Англії здивувала вимогою

06/03/2018
ЧС-2018: збірна Англії здивувала вимогою

У Росії тренувальні бази до Чемпіонату світу 2018 року хочуть обнести високими парканами

Оргкомітет ЧС-2018 звернувся до комітету з будівництва з проханням розглянути питання про зведення шестиметрового паркану навколо тренувального майданчика в Зеленогорську, де буде розташовуватися збірна Англії.

«Таке звернення надійшло не тільки по цій базі, але і по майданчиках в Ломоносово, в Павловську. Ми розглядаємо як технічну, так і фінансову сторону питання», – повідомив виконуючий обов’язки першого заступника комітету з будівництва Сергій Клімов.

Зараз навколо майданчика встановлено двометрову огорожу.

Серед команд, які попросили владу Санкт-Петербурга встановити паркани шестиметрової висоти, збірні Коста-Ріки, Південної Кореї і Англії. Саме в Петербурзі будуть базуватися ці команди під час світової першості.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня 2018 року. Матчі турніру прийматимуть 12 стадіонів в 11 містах країни.

Як повідомлялося раніше, в Росії під землю йде стадіон, який готували до Чемпіонату світу з футболу 2018.

На стадіоні в Калінінграді, де повинні пройти 4 матчі групового етапу ЧС-2018, міська влада зафіксувала просідання ґрунту вище норми. Земля просіла саме під ареною стадіону.

Варто відзначити, що в Калінінграді планується провести 4 матчі групової стадії ЧС-2018: Хорватія – Нігерія (16 червня), Сербія – Швейцарія (22 червня), Іспанія – Марокко (25 червня) і Англія – ​​Бельгія (28 червня).

Нагадаємо, в Самарі на стадіоні ЧС-2018 обвалилася конструкція, яка служила парником для укладання газону. Під опорами розтанув сніг, порушилася загальна геометрія конструкції, і вона не витримала. Влада області запевняє, що заново побудують теплицю. Вони стверджують, що план будівництва не порушений і роботи закінчать вчасно.