Інші види спорту

Даяна Ястремська показала блискучі результати в Італії

03/07/2018

Даяна Ястремська вийшла до другого кола 60-тисячника в Італії

У матчі першого кола 18-річна українка, посіяна в столиці Італії під другим номером, за 1 годину 45 хвилин здобула перемогу над своєю співвітчизницею Катариною Завацкий: 6: 3, 6: 4

По ходу зустрічі Ястремська допустила вісім подвійних помилок, реалізувала сім з дванадцяти брейк-поінтів і програла п'ять геймів на своїй подачі.

У минулому році Даяна і Катаріна вже грали один проти одного на рівні ITF Pro Circuit: у фінальному матчі 60-тисячника в угорському Дунакесі титул завоювала уродженка Одеси.

У другому колі турніру в Римі Ястремська зустрінеться з переможницею матчу між угоркою Рікою-Луцей Яни і Жаклін Адіна Крістіан з Румунії.

А тим часом, український тенісист Сергій Стаховський вдало стартував на турнірі Великого Шолома в Лондоні

У грі першого раунду Вімблдону українець зустрічався з 45-ою ракеткою світу португальцем Жоау Соузою. Стаховський, який займає в рейтингу ATP сто дев'ятий місце, впевнено виграв перші два сети – 6: 3, 6: 3 – і був близький до перемоги в третій партії, але дозволив суперникові перехопити ініціативу і зрівняти рахунок – 5: 7, 1: 6.