УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Дерев’яна колода: відомий коментатор принизив російського футболіста

29/03/2018
Дерев’яна колода: відомий коментатор принизив російського футболіста

Уткін розійшовся


Збірна Росії провела товариські матчі проти Бразилії та Франції, яким програла з рахунком 3:0 та 3:1 відповідно.

Провальна гра росіян викликала порцію гніву відомого коментатора Василя Уткіна. Особливо дісталось нападнику Зеніта Антону Заболотному.

"Дерев'яна колода неправильної форми зробить більше дотиків до м'яча у грі збірної Росії, ніж Заболотний", – висловився журналіст на радіо.

Зазначимо, що гру Заболотного нещадно розкритикував не лише Уткін. Першу частину цього сезону 26-річний футболіст провів у Тосно, а взимку перейшов у Зеніт за 1,5 млн євро.

Нагадаємо, нещодавно Уткін засипав образами українських колег та Федерацію футболу нашої країни за відмову від акредитацій на ЧС-2018 в Росії. Одіозний представник ЗМІ звинуватив українців у відсутності професіоналізму.

Після цього відомий український коментатор Роберто Моралес відреагував на провокаційну заяву росіянина:

"По Уткіну все дуже просто. Він сам колись заявив, що є людиною-ла*ном. Ла*но існує в нашому житті. Всі ми маємо до нього певну причетність. Але це не підстава для того, щоб його нюхати або ворушити.

Я не розглядаю вибір – їхати чи ні – з позиції моральності. Тут варто говорити про життєву гігієну і безпеку. Є країни-дегенерати. Це країни з тоталітарним способом правління. Будь-яка людина, яка на свій страх їде в цю країну – не тільки в Росію, а й Білорусь, Казахстан і т.д. – ризикує. Тим більше, тут є прямий конфлікт двох країн".

Крім того, на матчі у Пітері двоє футболістів гостей, Усман Дембеле та Поль Погба, стали жертвами расизму з боку фанатів.

Міжнародна організація Fare Network, що займається боротьбою з проявами дискримінації, направила на адресу ФІФА запит з вимогою розслідувати цей інцидент.

Нагадаємо, чемпіонат світу з футболу пройде у Росії з 14 червня по 15 липня. Матчі прийматимуть 11 міст.