УКР
App for android App for apple

Дерев’янченко і Головкін в результаті довготривалих переговорів домовились про бій

23/05/2018
Дерев’янченко і Головкін в результаті довготривалих переговорів домовились про бій

Сергій Дерев'янченко та Геннадій Головкін домовляються про бій.

Команди українця Сергія Дерев'янченка (12-0, 10 КО), який є обов'язковим претендентом за версією IBF, і чемпіона світу в середній вазі казаха Геннадія Головкіна (38-0-1, 34 КО) провели зустріч в штаб-квартирі Міжнародної федерації боксу (IBF) в Спрінгфілді, штат Нью-Джерсі.

Як повідомляє ESPN, зустріч тривала 4,5 години. Обидві сторони представили свої аргументи, а потім відповіли на запитання комісії IBF, що складалася з трьох осіб.

IBF вислухала обидві сторони і заявила, що винесе остаточне рішення протягом 10 днів.

Відзначимо, що Головкін уникає бою з Дерев'янченком, з яким він повинен був боксувати ще 5 травня, однак казахстанець отримав відстрочку від IBF і зустрівся з Ванесом Мартиросяном (36-4-1, 21 КО). Після цього в організації зажадали від казаха протягом 90 днів з дня бою з Мартиросяном провести захист титулу з обов'язковим претендентом з України.

Раніше повідомлялося, що промоутери Головкіна та мексиканця Сауля Альвареса приступили до переговорів і хочуть провести бій-реванш у вересні. Команда Дерев'янченка наполягає на проведенні обов'язкового захисту, в іншому випадку вимагаючи IBF позбавити Головкіна титулу.