УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Диявол зі Сходу на футбольному полі і лагідний чоловік і батько вдома”: Невідомі факти з життя Андрія Шевченка

15/03/2018
“Диявол зі Сходу на футбольному полі і лагідний чоловік і батько вдома”: Невідомі факти з життя Андрія Шевченка

Він найлегендарніший український футболіст. Його знає не лише Європа, а й цілий світ.  Він єдиний український футбольний геній, який зміг отримати головну європейську нагороду "Золотий м'яч", виступаючи при цьому за іноземний клуб. І це був не просто клуб, а гранд європейського футболу – "Мілан".

Сьогодні Корупція.Спорт зібрала для вас найцікавіше і найнесподіваніше з життя української зірки.

Батько майбутньої легенди завжди хотів, щоб син пішов по його стопах – став військовим, проте хлопчик був не у захваті від такої ідеї і вибрав хокей. Проте пізніше сім'я дійшла консенсусу і Шева почав займатися футболом.

І хто зна, можливо він міг би стати зіркою Бундесліги, адже батько проходив службу у Німеччинні, але в останній момент його повернули на Батьківщину.

 

Найбільшу славу Шева здобув, виступаючи за рідне "Динамо". Усі пам'ятають, коли у матчі з Барселоною Андрій зробив хет-трик і вразив усю Європу. На молоду зірку розпочали полювання найбільші клуби Європи. І він обрав італійський Мілан, де і там зумів досягнути чимало – один "Золотий м'яч" чого вартий. За його неймовірну гру його прозвали "Дияволом зі Сходу".

Найбільшою помилкою Андрія Шевченка був його перехід у лондонський Челсі. Тодішній тренер клубу, Жозе Мауріньйо не хотів бачити Шевченка у своїй команді і постійно тримав Шеву на лаві запасних. Кар'єра Андрія пішла на спад.

Після завершення кар'єри футболіста з футболом Шева не зав'язав, а пішов у школу тренерів. І сьогодні він уже тренує збірну України.

В особистому житті Андрій зразковий чоловік і батько. У молоді роки він не крутив шалених романів з шанувальницями, а увесь час займався улюбленою справою.

Його, тою єдиною, стала американська модель Крістен Пазік. Вони познайомились на одній з вечірок Армані і Крістен знала про талановитого футболіста. Вони обидвоє були дуже скромними і не наважувались фліртувати. Проте після вечірки вони довго зідзвонювались і пізніше ошелешили звізткою про своє весілля.

Зараз вони разом уже 12 років і виховують 4-ох дітей. Вони неймовірно красива пара і їхні стосунки ніколи не були предметом бурхливих обговорень у пресі.

Сьогодні Андрій Шевченко живе на дві країни. Працює в Україні, а родина живе у Лондоні.