УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Дізнайтесь про стан Вашого здоров’я по язику (Фото)

19/03/2016
Дізнайтесь про стан Вашого здоров’я по язику (Фото)

Язик – унікальна частина тіла, яка так необхідна кожному з нас. З його допомогою ми спілкуємося, вживаємо їжу, підтримуємо здоров'я порожнини рота і навіть можемо дізнатися про стан всього організму. Подивившись на язик досвідчений лікар може сказати тобі про те, як навколишнє середовище, дієта і спосіб життя впливає на стан твого тіла. Якщо у тебе під рукою є дзеркало – можеш скористатися ним прямо зараз і дізнатися всю правду про своє здоров'я!

1 (1)

Колір «здорового» язика завжди рівномірно рожевий, а сам орган вологий, без нальоту, плям, борозенок і виразок. Це вказує на те, що шлунок і травна система здорові і добре функціонують в процесі перетравлення їжі.

Наліт на язику

2 (1)
Такий язик свідчить про проблеми з печінкою або шлунково-кишковим трактом. Оскільки за однією цією ознакою встановити точний діагноз неможливо (це може бути як знижена кислотність так і виразка шлунка), краще звернутися до лікаря.

Товстий шар білого нальоту
Якщо у тебе язик покритий товстим шаром білого нальоту – це нехороша ознака того, що деякі системи в організмі не можуть повноцінно виконувати свої фізіологічні функції в підтримці здоров'я. Так само це може означати наявність вірусної інфекції.

3 (1)
Жовтий
Цей вид нальоту свідчить про хвороби печінки або жовчного міхура. Так само може бути ознакою застою їжі в організмі і поганого травлення.

4 (1)
Нерівномірно забарвлений, покритий борозенками язик
«Географічний» язик – вірна ознака шлунково-кишкових захворювань. Якщо борозенки настільки глибокі, що схожі на тріщини – це свідчить про підвищений вміст цукру в крові. Встановити точний діагноз допоможе лікар.

5 (1)