УКР
App for android App for apple
Мотивация-old
Подобається

“Для мене було б честю очолити збірну України” – Черній

25/03/2015
“Для мене було б честю очолити збірну України” – Черній

617259_w_300

Головний тренер київського "Будівельника" Віталій Черній прокоментував інформацію, згідно з якою, ймовірно, Майкл Фрателло припинить роботу зі збірною України.

Сам Черній, який вже очолював національну збірну з 2010 по 2011 роки, заявив про те, що він готовий знову стати біля керма головної баскетбольної команди країни.

"Для мене було б честю очолити збірну України. Фрателло дуже багато вніс у розвиток збірної, на правильне ставлення до збірної. Якщо так станеться, що Майкл не зможе працювати – це не кінець світу. Хто буде новим головним тренером, повинні вирішувати люди, повинен бути особливий підхід, щоб правильно вибрати кандидатуру, яка очолить збірну. Я буду радий і гордий якщо така пропозиція мені надійде.

Головне – це ставлення до національної збірної, яка знаходиться на вершині піраміди. Багато залежить від дрібниць. Майкл сам говорив, що нічого не повинно бути втрачено. У американців скрупульозний підхід до справи, як у засновників цієї гри. Вони підходять педантично – це головне. Для досягнення результатів дрібниць не буває. Це стосується і побутових, і ігрових моментів.

Велика кількість асистентів в тренерському штабі Фрателло? Якщо це дає результат, значить це має сенс. Ще раз повторюся, що американці не сьогодні почали займатися цим видом спорту – це відпрацьовано роками. Майкл сам пройшов від асистента до головного тренера. Він – у залі слави і буде там, він людина, яка залишила своє ім'я в баскетболі, він показав, як треба працювати. Я хотів би працювати в такому напрямку", – сказав Черній.

 

 

 

Джерело:  Korupciya.sport