УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Для мене це дуже важливий крок”: Еліна Світоліна отримала почесну нагороду від України

07/11/2018
“Для мене це дуже важливий крок”: Еліна Світоліна отримала почесну нагороду від України

Найзнаменитішу українську тенісистку Еліну Світоліну нагородили почесним званням "Заслужений майстер спорту України". Престижну нагороду спортсменці вручили під час прес-конференції в Києві.

"Для мене дуже важливий кожен крок кар'єри, який стосується України. Я тут народилася і виросла, зробила перші кроки, тому мені дуже хочеться робити для України якомога більше. Хочеться, щоб теніс в Україні ставав популярнішим і розвивався. Думаю, перший крок для цього – створення нового центру, де можуть тренуватися дітки. Це основа, коли хлопчики і дівчатка при бажанні відразу матимуть можливість грати і тренуватися. У мене ж такого не було. Тому це вірний напрямок, але потрібен час для прогресу і нових результатів", – прокоментувала почесний титул Світоліна.

Нагадаємо, що українська тенісистка вперше в історії нашої країни виграла Підсумковий турнір в Сінгапурі з призовим фондом $ 7 000 000. Після перемоги на змаганнях Світоліна стала найкращою за сумою призових в жовтні серед тенісистів WTA і ATP. У 2018 року крім змагань в Сінгапурі перша ракетка України виграла турніри в Брісбені, Дубаї і Римі. За минулий сезон Світоліна заробила $ 5,737,247.