УКР
App for android App for apple
Бокс рус
Подобається

Дмитро Гайструк: «Рахунок не відображає реальність, це зрозуміло всім»

23/02/2015
Дмитро Гайструк: «Рахунок не відображає реальність, це зрозуміло всім»

гайструк

Генеральний директор «Українських Отаманів» вважає, що суддівство у Волгограді порушило олімпійські принципи.

Після поразки «Українських Отаманів» від російської команди в 6 турі Всесвітньої Серії Боксу з рахунком 0: 5 в мережі почалося обговорення «суддівського питання» – невідповідності суддівських оцінок реального результату боїв. В ексклюзивному інтерв'ю для XSPORT.ua генеральний директор команди «Українські Отамани» Дмитро Гайструк висловив свій погляд на питання з приводу того, чи засудили наших боксерів у Волгограді:

Перш за все, хотів би подякувати хлопцям за повну віддачу в ринзі. Усі без винятку показали справжній козацький дух. У ситуації, яка б склалася для того, щоб перемогу зарахували, хлопцям треба було вигравати тільки нокаутами, але зробити це дуже важко, коли у ринзі протистоять боксери найвищого рівня.
Розуміння, що рахунок не відображає реальність було не тільки у нас, але і у чотирьох тисяч присутніх на арені, включаючи представників команди Росії. Те, що сталося, на жаль, нівелювало ефект таких олімпійських принципів, як "світ через спорт".

Все ж, хотів би ще раз підкреслити, що прийом, наданий організаторами, а так само Федерацією боксу Росії, був щиро теплим. Хочу також попросити любителів боксу в Україні не поширювати своє обурення з приводу суддівства в матчі на всіх росіян. Враховуючи правила AIBA, що-небудь змінити в результаті матчу, швидше за все, вже не вийде. Але ми будемо намагатися розібратися, чим же все-таки керувалися судді під час матчу команди Росії проти «Українських Отаманів».

 

Джерело: Спорт.корупція.інфо