УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“До моделі ще далеко”: Переможниця 7 сезону “Зважених” Наталія Токарєва показала фото у купальнику

02/02/2019
“До моделі ще далеко”: Переможниця 7 сезону “Зважених” Наталія Токарєва показала фото у купальнику

Наталія Токарєва прийшла на проект "Зважені і щасливі" разом зі своїм чоловіком Олексієм Добрянським. Жінка вирішила за будь-яку ціну схуднути і стати для свого молодого чоловіка ідеальною дружиною.

Спостерігаючи за Наталією протягом усього 7 сезону, ніхто навіть і подумати не міг, що вона стане переможницею. Наталія постійно лінувалася і постійно порушувала правила.

Проте все-таки вона змогла взяти себе в руки і продемонструвала неймовірний результат.

І ось нещодавно Наталія показала як виглядає через рік після закінчення проекту.

На своїй сторінці в Інстаграм екс-учасниця блакитної команди, вага якої на проекті становила 135 кг, опублікувала знімок, на якому вона зображена в купальнику.

 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 

Оздоровляемся на новогодние праздники 🎉 А кто ещё любит попариться в баньке, когда на улице мороз и снег?❄️👍🏼 #баня #банька #банькапарилка #новыйгод #сновымгодом #сновымгодом2019 #праздники #отдых #оздоровление #здоровье #похудение #марафоныпохудения #зож #здоровыйобразжизни #активныйотдых

Публикация от Наталья Токарева (@natali8875)

Варто відзначити, виглядає жінка дійсно чудово! Адже вона, почерпнувши на проекті практичні і теоретичні знання, і далі продовжує приводити своє тіло в шикарний вигляд. І хоч до модельних параметрів їй далеко, проте виглядає вона дійсно неперевершено.

"Ви дуже гарно виглядаєте 👍👏, виглядаєте супер, Красуня!", – пишуть шанувальники.