УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Допінг-скандал: Росія втратила медаль чемпіонату Європи

03/04/2018
Допінг-скандал: Росія втратила медаль чемпіонату Європи

Чергові спортсмени попались на вживанні мельдонію

Молодіжна жіноча збірна Росії з гандболу (U-19) втратила срібні медалі чемпіонату Європи.

Європейська гандбольна федерація (EHF) анулювала результати всіх матчів російських гандболісток на ЧЄ-2017. Федерацію гандболу Росії також оштрафована на 20 тисяч євро.

Настільки серйозне покарання EHF прийняла після того, як три гравці молодіжної збірної Росії провалили допінг-тест. У пробах Антоніни Скоробогатченко, Марії Дувакіної і Марії Дудіної виявили мельдоній.

Також російська молодіжка отримала умовну дискваліфікацію на два роки від участі в чемпіонатах Європи з випробувальним терміном. Рішення EHF може бути оскаржене протягом семи днів.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет 5 грудня 2017 року відсторонив збірну Росії від участі в зимовій Олімпіаді-2018 року після того, як два розслідування підтвердили, що Кремль організував систему застосування допінгу в спорті. Російським спортсменам, які довели, що не застосовували допінг, дозволили змагатися під нейтральним прапором. У результаті було зареєстровано 169 російських атлетів для участі в Олімпіаді-2018.

Вже під час Олімпіади росіянин Олександр Крушельницький, який разом з дружиною Анастасією Бризгаловою здобув медаль у керлінгу, провалив допінг-тест. В його крові виявили мельдоній. Росіянин втратив олімпійську медаль, але своєї провини не визнав.

За рішенням Міжнародного паралімпійського комітету російські паралімпійці змагалися у Пхьончхані як "нейтральні паралімпійські спортсмени", а не збірна Росії.