УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Допінг-скандал в Росії: спортсменка виграла безглуздий суд

13/04/2018
Допінг-скандал в Росії: спортсменка виграла безглуздий суд

Михалина Лисова виграла суд у німецької газети Bild

Російська шестикратна паралімпійська чемпіонка Михалина Лисова виграла суд у німецької газети Bild. Видання звинувачувало росіянку в прийомі допінгу. В одній зі статей спортсменку назвали "росіянкою, яка приймає допінг", що завдало шкоди репутації спортсменки.

"Лисова була жахливо розчарована цією статтею, яка завдала шкоди її репутації і завдала їй душевні страждання. Газета зганьбила добре ім'я спортсменки. Спорт для Михалини – це все її життя. З цієї причини можна говорити про грубе порушення особистих прав і прав, гарантованих міжнародним законодавством для осіб з обмеженими можливостями.

Михалина вирішила скористатися своїми законними правами і попросила газету Bild видалити статтю і опублікувати спростування. Однак газета категорично відмовилася це робити.

Окружний суд Гамбурга прислухався до Лисової і видав судову заборону, в якій було зазначено наступне: той факт, що газета Bild у своїй статті, про яку йде мова, назвала пані Лисову "росіянкою, яка приймає допінг", є порушенням прав пані Лисової. У зв'язку з цим газеті Bild, що дала анонс для зазначеної статті таку провокаційну назву, заборонили надалі називати пані Лисову "росіянкою, яка приймає допінг" і наказали видалити цю статтю з сайту видання", – повідомляє прес-служба Паралімпійського комітету Росії.

Лисова – шестикратна паралімпійська чемпіонка з біатлону та лижних гонок. Також на Паралімпійських іграх вона виграла вісім срібних і три бронзові медалі.

Нагадаємо, навколо паралімпійської збірної України напередодні Паралімпіади-2018 розгорівся скандал.

Нагадаємо, збірна України посіла шосте місце в підсумковому медальному загальнокомандному заліку на XII Паралімпійських зимових іграх 2018 у Пхенчхані. Всього медалі завоювали представники 26 країн з 49 команд-учасниць.