УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Досить! Луческу не стримався – після перемоги “Динамо”. Зміниться все!

08/04/2023
Досить! Луческу не стримався – після перемоги “Динамо”. Зміниться все!

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу після матчу 20-го туру української Прем’єр-ліги з Мінаєм (2:0) розповів про перспективи молодих гравців біло-синіх.

Мірча Луческу вкотре зазначив, що для створення сильної команди потрібен час. Також наставник біло-синіх заявив, що судді надто часто виносять рішення проти Динамо.

«Нам потрібен час, щоб перебудувати команду. Ми даємо шанс нашій молоді, що підходить до оптимального рівня першої команди, який я хотів би бачити. Більше того, ми бачимо, як у цих матчах судять нас рефері. Я не бачив жодної української команди, до якої арбітри ставилися б так упереджено».

Також румунський тренер додав, що молодим гравцям потрібно довіряти, незважаючи на те, що вони роблять помилки.

«Для того, щоб молоді футболісти вийшли на рівень першої команди, у них має бути досвід. Для досвіду потрібен час, помилятися, грати у футбол. Вони ще набираються цього досвіду. Я думаю, що до 23-24 років ці гравці вже сформуються, і ми побачимо новий рівень та нове покоління Динамо».

Наставник “Динамо” додав, що для нього робота з молодими талановитими гравцями не є новинкою. За словами Луческу, так він робив у Брешії та Шахтарі.

«Я так само чинив у багатьох командах, які тренував. Було у Брешії, коли відкрили Пірло. Так було у Шахтарі, коли відкривали молодих футболістів та продавали. Нині ми створюємо молоду команду. Нам на це потрібен час», – цитує Луческу клубна прес-служба.

Наразі Динамо посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 39 очок.