УКР
App for android App for apple
Мотивация
Подобається

“Досить провокувати одружених чоловіків!”: Відомий український спортсмен показав спокусливі фото з жінкою на відпочинку

17/08/2018
“Досить провокувати одружених чоловіків!”: Відомий український спортсмен показав спокусливі фото з жінкою на відпочинку

Відомий український бодібілдер потішив шанувальників фотографіями з відпочинку

Силач Максим Яковлев нещодавно відпочивав на морському узбережжі Єгипту у місті Шарм-ель-Шейх. Разом з ним відправилась на відпочинок його дружина та маленький син. Про це стало відомо з його сторінки в Інстаграм.

На чудовому сімейному знімку позує Максим і його дружина Яна. На руках чоловік тримає свого синочка. Чудова природа і яскраве сонце чудово доповнюють сімейну ідилію та прекрасний родинний настрій.

"Сім'я для вас найважливіше чи це тільки на словах?" – підписав фотографію спортсмен.

Шанувальникам дуже сподобалась така яскрава світлина. Зазначимо, фанати оцінювали не тільки ідеальну фігуру культуриста, але й тілобудову Яни. Вони відмітили, що жінка не відстає від свого спортивного чоловіка і тішить прекрасними формами не менше за нього.

"Надзвичайно красиві!", "Максим, форми у вас прекрасні. І Яна не відстає!", "Чудова дружина! Прекрасна родина!", "Можливо досить провокувати? Тут одружені мужчини є! Яна красотка!" – засипали коментарями підписники.

До слова, Максим веде якісний і грамотний відео-проект на українському фітнес-ринку. Атлет розповідає про дуже різнопланові речі: тут поради і про те, як тренуватися, якщо захворів, як “сушитися”, як варто розставляти пріоритети в спорті і житті.

 

СЕМЬЯ ДЛЯ ВАС ВАЖНЕЙ ВСЕГО ИЛИ ТОЛЬКО НА СЛОВАХ?)))ПОТОМУ ЧТО НАДО ГОВОРИТ ЧТО КОНЕЧНО ДА,НО БОЛЬШИНСТВО ЭГОИСТОВ ФОТО СЕБЯ ЛЮБИМЫХ В ЗЕРКАЛО,ДУМАЮТ О СЕБЕ И ВЕСЬ МИР ДОЛЖЕН ИМ ТОЛЬКО,ТАК ЖЕ???? )#семья #мояжизнь #любовь #отдых #никто #нежность #вместе #как #дом #жизньодна #сейчас #конечно #лето #невероятно #купаемся #загораем #мы #египет #украина #запорожье

Публикация от Максим Яковлев (@maxim_yakovlev_ifbb)

 

Море и небо,два символа бесконечности🌊☀️🐬#sea #family #отдых #fitnessgirl #fitnesslife #style#happy

Публикация от Yana (@yana_yakovleva92)

 

Море,моя стихия🌊❤️#happy #life #sea #family #swag

Публикация от Yana (@yana_yakovleva92)