УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Досягнуто прогресу у відновленні”: Міхаель Шумахер провів зимові канікули на Майорці

15/02/2019
“Досягнуто прогресу у відновленні”: Міхаель Шумахер провів зимові канікули на Майорці

Нова надія: Легендарний гонщик "Формули-1" Міхаель Шумахер провів зимові свята і свій ювілей на віллі своєї сім'ї на Майорці.

Семиразовий чемпіон світу Міхаель Шумахер, який зараз відновлюється після важкої травми голови, це дає нову надію своїм вболівальникам: спортсмена бачили на курорті разом зі своєю сім'єю.

Нагадаємо, нерухомість на Майорці Шумахери купили в липні 2018 року, приблизно за 30 мільйонів євро, а використовують її як вілли для відпочинку. Повідомляється, що це особняк з видом на море і пальми, також там є сад і два басейни.

М'який середземноморський клімат дозволяє Шумахеру відпочивати на терасі на свіжому повітрі навіть взимку, що сприятливо позначається на його реабілітації.

Шумахера доставили з резиденції родини на березі Женевського озера на іспанський острів за допомогою спеціально пристосованого для перевезення пацієнтів вертольота.

Можна вважати, нарешті досягнуто прогресу у відновленні спортсмена після травми, отриманої в кінці 2013 року при катанні на лижах.

Під час різдвяних канікул Шумахера поруч з ним знаходився медичний персонал. Уже в грудні 2018 року в пресі з'явилися повідомлення, що гонщик вже може ходити і самостійно дихати.

На початку 2019 року дружина Шумахера Корінна звернулася до його вболівальникам і заявила: "Ви можете бути впевнені, що він в хороших руках, і ми робимо все можливе, щоб допомогти йому". При цьому ніяких подробиць про прогрес в його відновленні вона не повідомила.