УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Доїздився”: Девіда Бекхема можуть позбавити водїйських прав

25/08/2018
“Доїздився”: Девіда Бекхема можуть позбавити водїйських прав

Відомий у минулому футболіст Девід Бекхем звинувачується в перевищенні швидкості і може бути оштрафований і позбавлений водійських прав.
Колишній футболіст "Манчестер Юнайтед", "Реала" і збірної Англії свою провину заперечує.

Відомий англійський футболіст, рекордсмен за кількістю зіграних матчів за збірну Англії серед польових гравців Девід Бекхем постане перед судом за перевищення швидкості. Про це повідомляє видання Daily Mail.

За даними поліції Лондона, футболіст за кермом свого Bentley рухався зі швидкістю 59 миль на годину на ділянці з максимальною дозволеною швидкістю в 40 миль на годину. Колишній футболіст "Манчестер Юнайтед", "Реала" і збірної Англії свою провину категорично заперечує. Він стверджує, що швидкість не перевищував.
Слухання у цій справі призначено на 28 серпня. Якщо вина Бекхема буде доведена, йому загрожує серйозний штраф або позбавлення водійських прав.

Відзначимо, що відомий футболіст вже попадався на швидкій їзді. У 1999 році його оштрафували на 150 тисяч фунтів і позбавили водійських прав на вісім місяців. Тоді він пояснив свої дії тим, що переховувався від папараці. Однак після розгляду апеляції водійське посвідчення футболістові все ж повернули.