УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Дружина Алієва: Протягом останніх 3 років Саша не тільки не просихає, а й нюхає кокаїн

04/04/2016
Дружина Алієва: Протягом останніх 3 років Саша не тільки не просихає, а й нюхає кокаїн

Дружина екс-хавбека збірної України Олександра Алієва, Тетяна, шокувала розповіддю про свого чоловіка.

a

"Я зараз перебуваю в шоковому стані: не знаю куди йти і що робити. У ніч з суботи на неділю чоловік, який до цього дві доби невідомо де пропадав, заявився додому і влаштував чергові "розбірки". Знову побив мене, тягав за волосся по підлозі, бив по голові ногами. У мене зараз на голові величезна гематома, мені навіть важко говорити. Може, і струс мозку, вже не знаю, який за рахунком … Я й подумати не могла, що він коли-небудь підніме руку на дітей, але вночі він побив також Віталіка.

Знову викликали поліцію, але побої знімати вже не ходили. У присутності поліцейських він пригрозив запроторити мене на 7 років у в'язницю, нібито за якісь наркотики. Але я ніколи їх не приймала і не збираюся, це знають всі наші близькі та друзі. Вони також обізнані, що протягом останніх трьох років Саша не тільки не просихає, а й нюхає кокаїн, а може, і ще щось приймає. Я подзвонила адвокату і знайомим журналістам, щоб в їх присутності негайно пройти тест на наркотики разом з чоловіком, але він, звичайно, нікуди не захотів йти.

А я вже давно подала на розлучення, 16 квітня буде третє слухання нашої справи в суді. Алієв погрожує залишити мене ні з чим, але що у нього є? Він все зароблене пропив-прогуляв. Я наполягаю, щоб квартира залишилася дітям, а він хоче її забрати, продати і на виручені гроші веселитися зі своїми повіями.

Якщо він починає пити, то зупинитися вже не може. Президент "Динамо" Ігор Суркіс теж знає про цю проблему, і Сашу в різний час кодували від алкоголю, кілька разів. У ці періоди він і грав добре, і вдома був зразковим чоловіком і батьком. Але як тільки починав пити, вся його людська подоба кудись дівалась", – зізналась Тетяна Алієва.