Дубль Лінгарда приніс перемогу “Манчестер Юнайтед” над “Арсеналом”

02/12/2017

Манкуніанці розібралися з "канонірами" на полі в Лондоні

В матчі 15 туру чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Юнайтед" виграв у "Арсенала" в Лондоні – 3:1.

У дебюті гри Лоран Косельні помилився при передачі на своїй половині поля, Луїс Антоніо Валенсія перехопив м'яч, пройшов до штрафного майданчика, відігрався з Полем Погба і відправив м'яч між ніг Петру Чеху. На 11-й хвилині Шкодран Мустафі у своєму штрафному майданчику втратив м'яч, Ромелу Лукаку виконав передачу в штрафний майданчик на Антоні Марсьяля, той віддав пас на Джессі Лінгарда, який поцілив у дальній кут воріт.

На початку тайму Месут Озіл з лівого флангу виконав передачу до лінії воротарського, Аарон Ремсі скинув м'яч на Олександра Ляказетта, який "розстріляв" Давида де Хеа. На 63-й хвилині Лінгард виконав передачу на правий кут штрафного майданчика на Погба, той витягнув на себе Косельні і відпасував до лінії воротарського на Лінгарда, якому залишилося тільки не промахнутися по порожніх воротах.

11 хвилин потому Погба в боротьбі за м'яч на половині поля "Арсеналу" дуже грубо зіграв проти Ектора Бельєріна і отримав пряму червону картку. Але скористатися грою в більшості "каноніри" не змогли.