УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Два рази набирав вагу і крутив роман з Анітою”: Як змінилось життя зірки “Зважених і щасливих” Миколи Ворошнова і як він виглядає зараз

09/05/2018
“Два рази набирав вагу і крутив роман з Анітою”: Як змінилось життя зірки “Зважених і щасливих” Миколи Ворошнова і як він виглядає зараз

Микола Ворошнов став відомий після шоу  першого сезноу шоу "Зважені та щасливі". Чоловік прийшов з зайвою вагою, а вийшов справжнім красунчиком.

Він ніколи не страждав від надмірної ваги, бо професійно займався хокеєм з 6 років. Вага спортсмена коливалась від 105-до 108 кілограмів.

"Така вага нормальна для хокеїстів. Коли маєш відпустку, то можеш піднабрати кілограм 15, але повертаєшся до тренувань і все втрачаєш."- згадував Ворошнов.

Був момент коли він грав за київський "Сокіл", але після того як у команди почались фінансові проблеми чоловік почав заїдати проблеми. До того ще добавились проблеми в особистому житті.

"Харчувався практично тільки в ресторанах фаст-фуду. У квартирі валялися коробки з-під піци. На ніч міг випити літр пива. Тож не дивно, що набирав вагу. До початку шоу цей процес у мене все ще тривав."- згадує Микола.

Взяти участь у шоу він захотів сам, але йому не вистачало сміливості. Підштовхнула колишнього спортсмена мама.

"Мама передзвонила і сказала: «На СТБ оголосили кастинг товстунів. Може, ти б спробував туди потрапити? Сам навряд чи візьмешся за себе ». Мама переживала за мене і розуміла, що без зовнішнього поштовху, так званого «чарівного пенделя», нічого робити не буду." – згадує Микола.

Ворошнов згадує, що до шоу себе налаштовував морально

"Я прийняв для себе рішення: стану виконувати все, що від мене потрібно, відмовлюся від заборонених продуктів. Треба їсти тільки броколі? Буду. З такою установкою я йшов на проект. Це дуже допомогло."- згадує учасник.
 

Признається, що найважче було, коли з шоу йшли друзі.

Сила волі і віра у мрію допомогли йому стати переможцем першого сезону. На шоу він скинув 85 кілограмів і повернувся у професійний хокей. Рік провів у Канаді на тренерській посаді, а коли в Україну прийшла війна, то він згадав про громадянський обов'язок і відразу поїхав в зону бойових дій.

"В армію записався добровольцем в день прильоту з Канади, навіть не заїхавши додому"- розповідав спортсмен.

На жаль, чоловік набрав вагу, коли воював в зоні АТО, адже умов для правильного харчування не було. Після повернення з війни,  він розпочав спір з Антітою Луценко, що знову схудне.

«Після виходу на дембель моїм головним завданням є привести себе в нормальний фізичний стан. На фото різниця в два роки і 50 кг. Я спортсмен по життю і люблю ставити високі цілі. Зараз у мене особлива мета – скинути фантастичні 60 кг від теперішнього ваги », – написав на своїй Facebook-сторінці переможець 1-го сезону« Зваження та щасливих» Микола Ворошнов.

 

Щоб ще більше мотивувати Миколу до змін і зробити процес схуднення цікавіше, Аніта запропонувала укласти парі: якщо до 1 вересня 2017 року чоловік не скинув би ненависні йому кілограми, він виконував б бажання Аніти.


"Якщо виграю я-він мені дарує автомобіль SMART ???? Якщо Он то я в бікіні і шубі йду по Хрещатику на лижах до Бессарабки) ??♀️ Робіть ставки панове ??"- написала тренер в Інстаграмі.

Перемогла дружба, адже головне- це здоров'я і скинув Микола зайві кілограми.

Про особисте життя спортсмена мало відомо. Під час шоу йому приписували роман з зірковим тренером Анітою Луценко. Їхні спільні фото викликали велике зацікавлення шанувальників, адже те, як він дивився на неї аж ніяк не можна було назвати "дружнім".

Та й сама жінка признавалась, що Микола подобався їй як чоловік …

"В той час вінс зустрічався з моєю подругою. А наші спільні фото і відео періодично з'являлися в Інтернеті, тому що ми оберталися в одній компанії, Але зараз він з тоді розлучився з моєю подругою і підбивав клинці до мене."- згадувала Аніта.

Вони залишились тільки добрими друзями після шоу.

Микола веде сторінку в Інстаграмі, де час від часу викладає нові фотографії. Нещодавно Микола відрізав свого знаменитого чуба.

"Ну от і все, нема більше мого чуба! А з ним і ціла епоха мого життя."- підписав запис Ворошин.

Прихильники зразу почали писати коментарі: "ах ну да ну да..большой мальчик уже ? ?", "Фиг с ним, с чубом, главное что бы пуза не было;)!", "Самый красивый ?".

 

 

 

 

 

 

 

Ну от і все, нема більше мого чуба! А з ним і ціла епоха мого життя.

Публикация от Николай Ворошнов (@voroshnov)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday BaBy! @voroshnov_v #ps #fifa #battle #brothet #weekend

Публикация от Николай Ворошнов (@voroshnov)