УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Два українських футболісти потрапили до рейтингу топ-50 талантів в Європі

03/08/2018
Два українських футболісти потрапили до рейтингу топ-50 талантів в Європі

Поки головні європейські чемпіонати, а також групові стадії єврокубків не розпочалися, сайт УЄФА опублікував свій перелік 50 гравців, які можуть здивувати в новому сезоні.

Серед них і двоє українських футболістів.

Мова йде про двох гравців київського "Динамо" Віктора Циганкова та Володимира Шепелєва, на яких журналісти пропонують звернути увагу європейським вболівальникам.

Щодо Шепелєва, то на сайті УЄФА відзначають те, що 21-літній гравець лише в лютому 2017 року зіграв першу гру за основу "Динамо", а до кінця сезону 2017/2018 в нього було 36 матчів за киян. Окрім того, футболіст за цей час зіграв три матчі й за Національну збірну України.

Для характеристики Циганкова на сайті використали слова президента "Динамо" Ігоря Суркіса про те, що футболіст "зроблений з того ж тіста, що й Андрій Шевченко". Варто відзначити, що 20-річний Циганков зараз є віце-капітаном "Динамо".

Також, до відома, два гравці юнацької збірної України Владислав Супряга та Сергій Булеца потрапили до символічної збірної юнацького Євро-2018 (U-19), складену з найкращих футболістів турніру.

Загалом УЄФА опублікувало свою збірну, яка складається з основного складу та запасних гравців. Туди було вибрано 20 гравців зі збірних, які приймали участь у турнірі. Супряга став єдиним форвардом в основній збірній. Булеца ж опинився серед дев'яти запасних гравців.