УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Двоє українських шпажистів вийшли у півфінал чемпіонату світу з фехтування

23/07/2018
Двоє українських шпажистів вийшли у півфінал чемпіонату світу з фехтування

Українські шпажисти дійшли до півфіналу світової першості

Відразу дві медалі завоювали сьогодні українські шпажисти на чемпіонаті світу з фехтування. Богдан Нікішин та Роман Свічкар взяли по "бронзі". Українці дійшли до півфіналу світової першості, де синхронно програли.

Лідер світового рейтингу Богдан Нікішин в 1/2 фіналу не зміг впоратися з венесуельцем Рубеном Лімардо – 4:7. Для Богдана – це перша індивідуальна нагорода чемпіонату світу. У команді він збирав повний комплект світових нагород.
А ось для Романа Свичкаря – це взагалі перша серйозна нагорода в кар'єрі. У півфіналі українець поступився французу Янніку Борелю

На чемпіонаті світу не проводяться поєдинки за третє місце в змаганнях шпажистів.

Відзначимо, що Нікішин і Свічкар ще жодного разу не піднімалися на п'єдестал пошани чемпіонату світу в особистій першості. Нікішин вигравав золото лише в командному турнірі в 2015 році в Москві, а Свічкар взагалі вперше в кар'єрі змагається на світовій першості серед дорослих.

Початок півфінальних боїв запланований сьогодні на 14.25 і 14.50 за київським часом. Богдан знаходиться у верхній частині турнірної сітки, Роман – у нижній, так що є ймовірність побачити український фінал.