УКР
App for android App for apple

Джефф Хорн у нокауті: Хто новий чемпіон світу в третій категорії

10/06/2018
Джефф Хорн у нокауті: Хто новий чемпіон світу в третій категорії

У Лас-Вегасі відбувся великий вечір боксу. Теренс Кроуфорд став чемпіоном світу в третій ваговій категорії.

Легендарний боєць, який очолює багато рейтинги "незалежно від вагової категорії", в дев'ятому раунді нокаутував Джеффа Хорна і став чемпіоном світу за версією WBO в напівсередній вазі.

У Лас-Вегасі відбувся великий вечір боксу. Теренс Кроуфорд став чемпіоном світу в третій ваговій категорії. Легендарний боєць, який очолює багато рейтинги "незалежно від вагової категорії", в дев'ятому раунді нокаутував Джеффа Хорна і став чемпіоном світу за версією WBO в напівсередній вазі. До цього Кроуфорд був чемпіоном в легкому і першій напівсередній вазі. Хорн намагався "працювати першим номером", але Кроуфорд вміло тримав австралійця на дистанції, пробиваючи сильними ударами по корпусу. Після восьмого раунду Хорн перестав атакувати. Теренс збив суперника з ніг. Австралієць піднятися зумів, але суддя зупинив поєдинок. Це перша поразка Джеффа Хорна на професійному рингу. Кроуфорд переміг у всіх 33 боях.

До цього Кроуфорд був чемпіоном в легкому і першій напівсередній вазі.

Хорн намагався "працювати першим номером", але Кроуфорд вміло тримав австралійця на дистанції, пробиваючи сильними ударами по корпусу.

Після восьмого раунду Хорн перестав атакувати. Теренс збив суперника з ніг. Австралієць піднятися зумів, але суддя зупинив поєдинок.

Це перша поразка Джеффа Хорна на професійному рингу. Кроуфорд переміг у всіх 33 боях.