УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Екс-футболіст Карпат відмовився від 74 тисяч доларів: з’явились цікаві подробиці

07/03/2018
Екс-футболіст Карпат відмовився від 74 тисяч доларів: з’явились цікаві подробиці

Сторони підписали мирову угоду

Скандальна ситуація з боргом Карпат у 74 тисячі доларів перед екс-футболістом команди Володимиром Гудимою вирішилася завдяки президенту Руха Григорію Козловському.

Сторони підписали мирову угоду, яку прокоментував адвокат Гудими Андрій Руденко.

"Абсолютно задоволений, що все закінчилося. Коли за справу взялися не Карпати, а їхні менш принципові та заангажовані друзі, то дійшли згоди дуже швидко. На сьогоднішній день це питання знято з Карпат. Це заслуга їх друзів. Вони дуже оперативно включилися в процес.

Як це питання було врегульоване без грошей, адже йшлося про 74 тисячі доларів? Я не був присутній при цих домовленостях. Є речі, які можна вирішити не за гроші. Гудима, який має травму і має бажання грати, отримав більше, ніж гроші.

У нефутбольному житті трапляються, коли треті сторони врегульовують питання. Маю надію, з Карпат не знімуть очки. Ми підписали відповідні папери.

Карпати подадуть апеляцію, враховуючи наш лист, а ФФУ зможе доповісти в ФІФА про те, що справу Гудими врегульовано. Адже два тижні тому був лист ФІФА про бездіяльність нашої Федерації. Тому КДК також зацікавлений в тому, щоб скасувати ці санкції, – сказав Руденко в коментарі.

Перед цим на спільній прес-конференції Козловський і Гудима так прокоментували ситуацію:

"Це була моя ініціатива, я не ставив ні кого до відома. Були три людини, в яких я питав поради – це Ігор Дедишин, Віктор Вацько та Ігор Циганик. Я питав у них поради. Вони зі сльозами на очах позитивно сприйняли цю ситуацію. Ми вчора до години третьої сиділи на телефоні, а з Володею закінчили розмовляти в першій ночі. В нього теж було певне здивування, але я почув у його голосі нотку позитиву.

Переконаний в тому, що в цьому велика заслуга фанатів. Це найбільш рішуча сила в цьому місті. Це той буйок, який не дасть потонути цій команді.

Вчора по телефону обмінялися думками і призначили час зустрічі. Сьогодні від ранку сиділи й розмовляли. Повірте, це був діалог зі сльозами. І навіть зараз ледве стримую себе від емоцій. У Володі теж сльози стояли на очах. Це був діалог батька та сина. Я дуже радий, що Володя виправдав мої надії. Я не вірив, що "карпатівці" та львів’яни можуть вчинити по-іншому. Радий, що не помилився", – сказав президент Руха.

"Чи задоволений я, як вирішилася ця справа? Звісно, задоволений. Сподіваюся, з Карпат не будуть зніматися ніякі санкції. Чому я маю бути незадоволений? Я люблю цей клуб", – відзначив Гудима..