УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Еліна Світоліна істотно знизила свої показники

11/06/2018
Еліна Світоліна істотно знизила свої показники

В оновленому рейтингу WTA за 11 червня перша ракетка України Еліна Світоліна опустилася з четвертого рядка на п'яту. Українка не змогла захистити торішні очки на Roland Garros, зачохливши ракетку в третьому колі, і поступилася четверте місце американці Слоун Стівенс.

Леся Цуренко, в свою чергу, змогла повторити особистий рекорд на турнірах серії Великого шолома і дійшла до четвертого кола, де на відмову поступилася Гарбінє Мугуруса з Іспанії. Завдяки непоганому виступу в Парижі, українська тенісистка додала відразу п'ять позицій і тепер займає 34-е місце.

Катерина Козлова також поліпшила становище в світовому рейтингу і піднялася з 67-ї на 65-у сходинку.

Катерина Бондаренко ж не подолала перший раунд Roland Garros і просіла на дев'ять позицій.

Що стосується першої десятки WTA, то лідером туру все так же є румунка Симона Халеп, яка взяла на Roland Garros перший титул Великого шолома. Друге місце займає датчанка Каролін Возняцкі, а третє – Гарбінє Мугуруса.

Після Відкритого чемпіонату Франції відразу на шість позицій піднялася американка Стівенс і посіла п'яте місце, а її співвітчизниця Медісон Кіз увійшла в топ-10, додавши три рядки.

Француженка Каролін Гарсія встановила особистий рекорд в світовому рейтингу, ставши шостою ракеткою світу і змістивши на сьому позицію чешку Кароліну Плішкова.