УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Еліна Світоліна стала послом Dubai Duty Free

05/06/2018
Еліна Світоліна стала послом Dubai Duty Free

Один з найбільших світових ритейлерів – компанія Dubai Duty Free вже багато років є преміум партнером Всесвітньої жіночої тенісної асоціації WTA. У цьому році одним з Амбассадорів компанії стає гравець агентства TOP FIVE і четверта ракетка світу – Еліна Світоліна.

Компанія Dubai Duty Free є головним спонсором одного з престижних жіночих тенісних турнірів, який проходить в Дубаї, а Еліна Світоліна є чемпіонкою останніх двох років на цих змаганнях.

"У Еліни, як і у кожного члена її команди, дуже приємні спогади про турнір в Дубаї, де останні два роки вона отримувала головний приз, перемагаючи кращих тенісисток світу.

Ми раді укласти це партнерську угоду і приєднатися до Каролін Возняцкі і Сімоне Халеп, які також є бренд-амбасадор Dubai Duty Free ", – говорить глава агентства TOP FIVE Стефан Гуров.

Компанія Dubai Duty Free згідно з аналізом незалежного дослідника Generation Research, є найбільшим роздрібним продавцем в аеропортах. Ця компанія почала працюватимуть 20 грудня 1983 года, зараз вона налічує 7600 співробітників, обсяг продажів в 2017 році склав $ 1,93 млн. Вона веде торгівлю в Міжнародному аеропорту Дубай (36 000 м ²) і Міжнародному аеропорту Аль Мактум (4000 м²).