УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Еліна Світоліна відмовилася їхати на турнір у Росію

27/07/2018
Еліна Світоліна відмовилася їхати на турнір у Росію

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна (5-я позиція в світовому рейтингу) відмовилася від участі в турнірі Moscow River Cup з призовим фондом 750 тисяч доларів, який пройде в столиці Росії з 23 по 29 липня.

Спочатку 23-річна одеситка потрапила в заявочний список учасниць турніру, який почнеться через тиждень після завершення «Вімблдону» і пройде на грунтовому покритті, але в підсумку змінила свій розклад. Правда, після відмови Світоліної, турнір, який замінив в календарі WTA змагання в шведському Бостаді, не залишиться без представництва України: Катерина Козлова (65-я) почне свої виступи з основної сітки, а Ангеліна Калініна (126-я) – з кваліфікації.

Зазначимо, що в найближчих планах кращої тенісистки України участь в турнірі Nature Valley Classic з призовим фондом 936 тисяч 128 доларів, який пройде з 18 по 24 червня в англійському Бірмінгемі.
Організатори змагань видали Світоліной «wildcard» – особливе запрошення спортсмену на підставі інших виступів, глядацьких симпатій чи інших показників. У минулому році в Бірмінгемі українка вилетіла у другому колі, поступившись італійці Камилі Джорджі.