УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Еліна Світоліна втекла з країни

28/06/2018
Еліна Світоліна втекла з країни

Напередодні старту на Вімблдоні Еліна Світоліна розповіла, чому перебралася до Лондона.

«Я вирішила переїхати в Лондон, тому що тут створені ідеальні умови для тренувань. І звідси дуже зручно літати і в Штати, і в Китай, і в будь-яке місце в Європі.

Я багато років працюю з англійцями. У Лондоні мені подобається атмосфера, міські ринки, як його прикрашають під Різдво. «Вімблдон» – велика подія для міста, все тут стежать за тенісом. Плюс, я велика футбольна фанатка, так що в Лондоні поєднується відразу купа всього, що мені подобається.

Цього літа я вперше зіграю «Вімблдон» з тих пір, як переїхала в Лондон, і думаю, мені це допоможе. Я буду відчувати себе зовсім як вдома.

Мені подобається Вімблдонського атмосфера, його традиції. Лондон взагалі таке місце, де дуже важливо дотримуватися правила, і те ж саме стосується «Вімблдону». Іноді це буває непросто, але в цьому і є своєрідність «Вімблдону» і те, що робить його таким особливим. Він відрізняється від інших турнірів, у нього свої правила. Я нічого проти цих правил не маю. Грати в Лондоні – це окрема історія », – сказала Світоліна.

Вімблдонський турнір проходить з 25 червня по 15 липня в Лондоні. Еліна Світоліна стартує з основної сітки турніру.