УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Емі змусили сісти на той літак”: у зникненні аргентинського футболіста знайшли конкретного винуватця

05/02/2019
“Емі змусили сісти на той літак”: у зникненні аргентинського футболіста знайшли конкретного винуватця

Зниклого футболіста Еміліано Салу змусили сідати на літак, який врешті-решт зазнав катастрофи.

Аргентинський футболіст Еміліано Сала, який зник після падіння одномоторного літака під час перельоту з Франції у Велику Британію, ніколи б не наважився таким способом діставатися місця призначення. 

Про це заявив його друг Максіміліано Дуарте, повідомляє видання America Noticias.

Дуарте натякнув на те, що у цій трагедії є винний, і це конкретна особа – агент футболіста Віллі МакКей, який, очевидно, наполегливо рекомендував Салі сісти саме на цей приватний літак Piper Malibu, щоб прилетіти з Нанта у Кардіфф.

“Відповідальність за трагедію лежить на ньому (агенті). У цій справі є правда і вона полягає у тому, що є конкретний винуватець. Тому що Еміліано ніколи б не сів на цей літак. Але якщо ти професійний футболіст, то ти мусиш приймати деякі моменти, адже у тебе є зобов’язання”, – розповів Дуарте.

При цьому він додав, що “Емі змусили сісти на той літак”, незважаючи на те, що він попереджав футболіста, що той “не має робити цього, адже були несприятливі умови”.

Нагадаємо, 28-річний аргентинський нападник Еміліано Сала перейшов з французького “Нанта” у клуб АПЛ “Кардіфф”, проте повернувся на деякий час у Францію. 

Ввечері 21 січня Сала сів на приватний одномоторний літак, який мав доставити його у столицю Вельсу, щоб 22 січня він приєднався до нового клубу та розпочав там підготовку до матчів. Проте у певний момент, при зниженні, в районі Нормандських островів літак зник з радарів, а зв’язок з транспортом було втрачено.

Пошукова операція тривала три дні і не принесла результатів. З 1 лютого відновилася приватна операція з залученням фахівців у цій сфері – її організувала сім’я Сали, яка зібрала 300 тисяч євро за рахунок благодійної онлайн платформи. У понеділок 4 лютого пошуки дали жахливі результати: на морському дні було знайдено частини літака, на якому був Сала та пілот, та тіло людини, щоправда чиє це тіло – досі невідомо.

Цікаво, що у мережу на наступний день після трагедії потрапив аудіозапис повідомленням у груповий чат мессенджера, яке зміг відіслати Сала з літака. Так, він, начебто жартома, говорив, що “цей літак от-от розвалиться” і що йому “дуже страшно”.