УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Федерація футболу України назначила нового суддю сезону 2018/2019 років

20/07/2018
Федерація футболу України назначила нового суддю сезону 2018/2019 років

Комітети Федерації футболу України призначили офіційних осіб на матчі першого туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги сезону 2018/2019 років.

Зокрема, поєдинок «Карпати» (Львів) – «Олександрія», який розпочнеться на полі стадіону «Україна» в неділю, 22-го липня, о 17:00, обслуговуватиме бригада суддів на чолі з арбітром Дмитром Кутаковим із Броварів Київської області.

Дмитро Кутаков народився 7-го жовтня 1977 у Броварах, де мешкає й сьогодні. Зріст – 190 см, вага – 91 кг. Має дві вищі освіти – закінчив УНУФВіС та УНУДПСУ.

Поєдинки аматорів розпочав судити з 2003 року. За три роки увійшов до когорти арбітрів Другої ліги. З 2008 року почав обслуговувати ігри Першої ліги, а в 2010 році відбувся його дебют у ролі арбітра в полі зустрічі Прем’єр-ліги.

Саме в 2010 році вперше перетнулися дороги Дмитра Кутакова та «Карпат» на футбольному полі. Загалом же у дванадцяти поєдинках за суддівства Дмитра Кутакова карпатівці виграли двічі, п’ять разів зіграли внічию і п’ять поєдинків програли. При цьому у ворота суперників «леви» забили 15 голів, а в свої пропустили 20.

У неділю асистентами Дмитра Кутакова (Київська обл.) на лінії працюватимуть Сергій Приступа та Євген Петраков (обидва – Київ). Функції четвертого арбітра виконуватиме Олександр Омельченко (Слов’янськ, Донецька обл.). Делегат ФФУ – Степан Понайда (Львівська ОФФ). Спостерігачем арбітражу призначений Євген Геренда (Калуш).

Також у суботу, 21-го липня о 16:00, зіграє свій домашній поєдинок 1-го туру першості України серед команд U-21 сезону-18/19 проти «Олександрії» молодіжка «Карпат». Матч на полі стадіону «Локомотив» у Раві-Руській в полі судитиме Олександр Омельченко (Слов’янськ, Донецька обл.). Асистентами головного арбітра будуть Володимир Журибіда (Луцьк) і Михайло Маланчук (Кіцмань, Чернівецька обл.). Функції резервного арбітра виконуватиме Софія Причина (Львівська обл.), а спостерігачем арбітражу працюватиме Михайло Овчар (Калуш, Івано-Франківська обл.).