Федерер переміг Надаля у фіналі Australian Open

29/01/2017

Швейцарець Роджер Федерер феєрично переміг Рафаеля Надаля у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії.

Суперникам, які зустрілися у фіналі турніру Великого Шолома вперше з червня 2011 року, для виявлення переможця знадобилося п'ять сетів. Перша партія залишилася за швейцарцем – 6:4, однак у другому сеті Надаль відігрався – 3:6. Третя партія складалася виключно за сценарієм Федерера, який віддав супернику лише один гейм. Надаль на четвертий сет вийшов набагато зліший і агресивніше і знову зрівняв рахунок в поєдинку.

Для визначення переможця суперникам довелося грати п'ятий сет. При рахунку 5:3 Федерер довів справу до матч-бола, але провалив першу спробу. Втім, друга була більш вдалою, навіть незважаючи на те, що доленосне рішення про перемогу було прийнято після перегляду повтору з допомогою системи Hawk-Eye.

Таким чином, Федерер виграв свій перший трофей Великого Шолома, після Вімблдону-2012.

ATP. Australian Open. Фінал.

Роджер Федерер (Швейцарія, 17) – Рафаель Надаль (Іспанія, 9) – 6:4; 3:6; 6:1; 3:6; 6:3.