ФІФА не покарає Віду за скандальне відео про Україну

09/07/2018

ФІФА вирішила не карати захисника збірної Хорватії Домагоя Віду за інцидент після матчу 1/4 фіналу ЧС-2018 проти Росії.

За гасло "Слава Україні" він лише формально попереджений, але уникнув дискваліфікації. Проти Англії екс- "динамівець" зможе зіграти.

ПОПУЛЯРНЕ: Як відреагували у ФФУ на вчинок хорватських футболістів, після перемоги над Росією

Нагадаємо, що після перемоги збірної Хорватії над Росією Віда і Вукоєвич записали коротеньке відео, на якому заявили, що свою перемогу вони присвячують Україні.

Пізніше Віда заявив, що це відео є жартівливим.

Нагадаємо, що Домагой Віда грав у київському Динамо в 2013-2018 рр. і навіть періодично носив капітанську пов'язку. В поєдинку проти збірної Росії в матчі 1/4 фіналу ЧС-2018 оборонець забив головою в екстратаймі, а також упевнено реалізував післяматчевий пенальті.

Огнєн Вукоєвіч натомість грав за "біло-синіх" у 2008-2015 рр., а зараз працює селекціонером у київському клубі. На Мундіалі він входить до штабу збірної Хорватії.

Нагадаємо, що хорвати здолали збірну Росію в чвертьфіналі чемпіонату світу-2018 (2:2, пен. 4:3) і зустрінуться в 1/2 фіналу зі збірною Англії.