УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Фіктивний шлюб з греком і два обранці – спортсмени”: Таємниці особистого життя Ірини Мерлені

23/06/2018
“Фіктивний шлюб з греком і два обранці – спортсмени”: Таємниці особистого життя Ірини Мерлені

Ірина Мерлені – відома українська спортсменка, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби. Ця тендітна цілеспрямована жінка змогла показати неперевершені результати на Олімпійських змаганнях, чим полонила серця багатьох українців. 

Тому й не дивно, що під час її спортивної кар'єри, та й на протязі всього життя біля неї крутилося безліч чоловіків. В соціальних мережах можна знайти багато історій, зв'язаних з Іриною, більшість з  яких являються просто брудними плітками, тому ми вирішили розставити всі крапки над і в усьому розібратися. 

Як відомо, талановитій спортсменці приписують серйозні стосунки аж з трьома чоловіками.

Першим з яких є грек, з яким вона буцімто колись познайомилася в Греції, коли поїхала туди на збори, будучи зовсім юною. Перша версія – дівчина дуже закохалася і вийшла за нього заміж, а він її жорстоко обманув, і друга – Ірина під тиском, чи з інших причин погодилася на фіктивний шлюб чоловіком. 

Проте, можемо сміливо заявити, що це просто звичайні вигадки. Як говорить сама Ірина Марлені, ніякого грека не було. По її словах, вона поїхала до Греції, де їй запропонували велику перспективу в спорті, але брати участь у змаганнях з українським прізвищем вона не могла – просто б не допустили, адже вона мала представляти Грецію. Така проблема трапляється в багатьох спортсменів. Тому дівчина вирішила змінити прізвище. От і вся інтрига. 

Першим справжнім чоловіком Ірини був майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби – Андрій Микульчин.  Доля звела їх, коли дівчина приїхала на навчання в Львівське училище фізичної культури. 

Познайомились вони, як розказує спортсменка, в спортивному залі: дуже довго за нею спостерігав, коли вона тренувалася. Вони сподобались один одному і почали зустрічатися. Проте так сталось, що через місяць їхні дороги розійшлися.

 Лише через чотири роки вони зустрілися знову і вже за місяць зіграли весілля.  У пари народилося двоє чудових синів – Артур і Адам. Проте не судилося, здавалось би, такій щасливій парі бути разом: по невідомих причинах вони розлучилися. 

Та щастя прийшло знову на поріг до Ірини. Минулого року вона вийшла заміж вдруге. Обрала собі за чоловіка відомого спортсмена з Рівненщини, переможця чемпіонатів України – Сергія Рейваха. Зараз чоловік займається тренуванням дітей. 

Спортивних зірок засипали привітаннями і найкращими побажаннями. Але не обійшлось і без заздрісних людей, які по-всякому пробували зганьбити її, наголошуючи, що це вже третій шлюб. Проте щаслива Ірина не реагує на усі брудні плітки.

На даному етапі свого життя Ірина почуває себе дуже щасливою жінкою: виховує двох синів-красенів, проводить час з чоловіком та щодня радіє своєму сімейному щастю.