Інші види спорту

Фінал чемпіонату світу з фехтування: визначені призери

27/07/2018

Фехтування. ЧС-2018. Визначилися призерки в командній жіночій шаблі.

На чемпіонаті світу в китайському місті Усі завершилися командні змагання в жіночій шаблі. Володарями золотих нагород стали фехтувальниці збірної Франції (Сесілія Бердер, Манон Брюне, Шарлотт Лембаш, Каролін Керол). У фіналі вони перемогли збірну Росії – 45:35.
Варто відзначити, що перемога француженок була вельми переконливою – вже на середині дистанції вони вели в фіналі з перевагою в 11 уколів (30:19), коли Сесілія Бердер під нуль перемогла дворазову олімпійську чемпіонку Яну Єгорян (5: 0). Всього в цьому протистоянні Франція виграла шість сутичок з восьми плюс одна завершилася внічию.

Бронза дісталася збірній Кореї, яка в чвертьфіналі зупинила збірну України. Українки в підсумку посіли на чемпіонаті шосте місце. Нагадаємо, що за збірну виступали Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Аліна Комащук та Олена Вороніна.

Варто нагадати, що на тому ж чемпіонаті з фехтування – чоловіча збірна Росії в півфіналі поступилася американцям – 29:45, і в матчі за третє місце зійшлася з командою Південної Кореї.