УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Фінал Ліги чемпіонів у Києві: ФФУ повідомила важливі новини

06/03/2018
Фінал Ліги чемпіонів у Києві: ФФУ повідомила важливі новини

Оголошено продаж квитків і представлений м'яч фіналу жіночої Ліги чемпіонів

У вівторок, 6 березня, став відомий дизайн м'яча, яким зіграють у фіналі жіночої Ліги чемпіонів-2017/2018.

Також ФФУ на своїй сторінці у Твіттер повідомила, що сьогодні відбудеться презентація старту продажу квитків на фінал Ліги чемпіонів серед жінок, який відбудеться в Києві 24 травня на стадіоні Динамо ім. Валерія Лобановського. Початок – о 19:00.

Відзначимо, що на фінальний матч чоловічої Ліги чемпіонів-2018, який відбудеться у столиці України на НСК Олімпійський, уболівальники матимуть можливість подати заявку на придбання квитків із 15 березня 15.00 СЕТ (16.00 за київський часом) до 22 березня 14.00 СЕТ (15.00 за київським часом).

Аби придбати квиток, потрібно зареєструватися на uefa.com, подати заявку, в якій слід вказати, перепустки якої категорії вас цікавлять (одна людина претендуватиме максимум на два квитки), і відзначити, чи згодні ви взяти участь у розіграші квитків дорожчої або дешевшої категорії, якщо обраних у наявності немає. Далі необхідно вказати номер банківської карти, з якої, в разі виграшу, будуть списані кошти.

Ціни на квитки будуть оприлюднені в день відкриття вікна для подачі заявок. Якщо попит на квитки в певній категорії перевищуватиме пропозицію, заявки будуть розіграні за допомогою лотереї.

Компаніям та фізичним особам, які бажають мати кращі місця та насолодитися вечерею, рекомендуємо подати заявку на придбання "Пакету гостинності" (apply for the Hospitality packages).

Будь-які продукти, які пропонуються іншими компаніями або платформами, не є частиною або не пов’язані з офіційною програмою продажу квитків на фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА-2018 у Києві.

УЄФА наголошує, що жоден квиток не буде розповсюджений через агенції або брокерів, та закликає вболівальників не брати участі у перемовинах зі спекулянтами, які не тільки пропонують квитки за захмарні суми, але часто навіть не мають перепусток для продажу.

Раніше в Києві на НСК Олімпійський презентували логотип фіналу Ліги чемпіонів-2018, а також кубки жіночого та чоловічого турніру.

На церемонії представили і амбасадорів фіналів Ліги чемпіонів – Андрія Шевченка та Ія Андрущак. 

Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів 2017/18 відбудеться на НСК Олімпійський 26 травня. Фінал жіночої Ліги чемпіонів пройде на арені Динамо імені Лобановського.