Фінал US Open серед жінок завершився гучним скандалом, Серена Вільямс лютувала

09/09/2018

У Нью-Йорку відбувся фінал Відкритого чемпіонату США в жіночому одиночному розряді.
Матч тривав 1 годину 19 хвилин. На рахунку Вільямс 3 подачі навиліт, 6 подвійних помилок і 1 реалізований брейк-пойнт з шести. Осака зробила 6 ейсів, 1 подвійну помилку і реалізовала 4 з 5 можливих брейків.

Поєдинок між Наомі Осакою і американською тенісисткою Сереною Вільямс завершився з рахунком 6:2, 6:4 на користь японки і ознаменувався гучним скандалом.

Спершу Вільямс отримала перше попередження за підказку з трибуни тренера Патрика Муратоглу. Потім, програвши п'ятий гейм другої партії, американка була покарана штрафним очком за зламану об корт ракетку.

За рахунку 4:3 Серена підійшла до суддівської вишці і висловила все, що думає, про арбітра, через що була позбавлена ​​гейма за образу судді. Після цього Вільямс викликала на корт головного рефері турніру і на підвищених тонах намагалася оскаржити рішення, але покарання не було скасовано.

Після цього рішення Осака довела зустріч до перемоги. Таким чином, японська тенісистка вперше виступила у фіналі турніру "Великого шолома" і здобула дебютну перемогу на US Open.

Відзначимо, що нинішній жіночий US Open вперше в історії пройшов з шістьма українками. Україну в США представляли Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Бондаренко, Катерина Козлова, Ангеліна Калініна і Даяна Ястремська.

Далі усіх по турнірній сітці пройшла Леся Цуренко, яка в 1/4 фіналу поступилася майбутній переможниці Осаці.